O mně

Většinu svého života jsem řešila váhu. Někdy toho bylo k řešení více, někdy méně:-) Prošla jsem si počítáním kalorií, trávila hodiny ve fitku, navštívila jsem jednoho slavného výživového poradce, abych zjistila, že nic z toho pro mě nefunguje. A tak jsem začala studovat sama a s lehkým překvapením zjistila, že to, co nám radí 95% výživových poradců, nefunguje asi pro stejnou část populace, která touží po menší velikosti sukně či kalhot. S novými informacemi se mi konečně podařilo zhubnout tak, že v 37 letech a po dvou dětech mám lepší postavu než na střední.

O dobré věci se má člověk podělit a proto se ze mě stala výživová specialistka. A když radíte jak hubnout, musíte poradit jak jíst. Nízkosacharidových a keto receptů u nás moc nenajdete. Takže se dobrovolně přiznám, že tento blog začal z donucení. Ale jsem tak moc ráda, že mě moji hubnoucí k tomuto kroku „donutili“. Do tvorby svého blogu jsem se zamilovala a doufám, že se vy zamilujete do něj. Budu ráda za jakékoliv vaše reakce. Pište do komenářů, posílejte mi fotky, sdílejte. A bude-li něco ke kritice, ocením, když mi to dáte vědět.

Spousta lidí se mě ptá, jestli je k hubnutí potřeba mít  výživového poradce. Jsem přesvědčená o tom, že řada z vás může zhubnout sama. Stačí mít ty správné informace. Soudím-li ale podle vlastní zkušenosti, bez stovek hodin vlastního studia bych nikdy neuspěla. Veřte, že bych se ráda potkala před 20 lety a pomohla si. Ušetřila bych si spoustu trápení. Takže jestli jste na tom stejně, jako jsem byla já, víte, kde mě najdete. Třeba na mé další přednášce, kde se dozvíte proč díky nízkosacharidovému stravování hubnou tisíce lidí po celém světě. Objevíte ohromné zdravotní přínosy, které pro Vás tento typ stravování může mít a díky pár jednoduchým tipům se naučítě začlenit nízkosacharidové stravování do běžného života. Více o tom, jak jsem zhubla já a jak můžete zhubnout také Vy, najdete ve Stručném manuálu nízkosacharidového stravování.

A rozhodně na to nemusíte  být sami. Ve více se to lépe táhne! Zapojte se do mé FB skupiny Nízkosacharidové stravování pro hubnutí a zdraví!

Tak brzy na viděnou

Pavla Hlavičková

já

 

 

 

 

Chcete dostávat upozornění na nové recepty e-mailem?

Sledujte DELIKETO také na sociálních sítích!