Chybí Vám další recepty?

Každý food bloger se snaží přitáhnout sledující na svůj blog. Každý bloger se o své sledující stará a snaží se, aby jeho stránky byly místem nekonečné inspirace. Já jsem se o Vás v posledních měsících, co se týče receptů, ani trochu nestarala:-( Přiznávám se. Je to proto, že hodně času věnuji FB skupině Nízkosacharidové (LOWCARB) stravování pro zdraví a hubnutí, a také pracuji na dalším LOWCARB projektu, který spatří světlo světa už v březnu a věřím, že se Vám bude líbit. Cítím ale vůči Vám závazek a chci pro Vás jen to nejlepší. A neznám nikoho lepšího než je Lucie Grusová a její stránky www.paleosnadno.cz!

Pro mě není nikdo jiný, kdo by se vaření věnoval s takovou vášní jako Lucka. A na jejích receptech to jde vidět. Přestože může být název Paleosnadno zavádějící, věřte, že zde najdete stovky LOWCARB receptů. A další a další jsou v Lucčiných e-kuchařkách, které jsou naprosto bombastické a neměly by Vám rozhodně chybět. Stáhněte si UKÁZKU ZDARMA a dáte mi zapravdu.

LUCKA KUCHARKY

Ale to pořád není všechno! Máte-li chytrý telefon s operačním systémem Android, má pro Vás Lucka aplikaci Low Carb recepty z Paleosnadno! Jste-li jablíčkáři, nezoufejte, aplikace pro Vás se už připravuje!

Věřím, že mi teď odpustíte, že jsem sem dlouho žádný recept nedala. Určitě to napravím! A do té doby máte u Lucky o zábavu postaráno:-)

Díky <3<3<3

 

Chybí Vám další recepty?

Chcete dostávat upozornění na nové recepty e-mailem?

Sledujte DELIKETO také na sociálních sítích!